מה צריך בשביל להגיע לטפס בפעם הראשונה?

אפשר להגיע בכל שעות הפעילות שלנו ללא צורך בתאום מראש (קבוצות מעל 10 מטפסים רצוי לתאם מראש כאן). יש לבא עם בגדי ספורט ונעלי ספורט ועם בן/בת זוג לאבטחה. הטיפוס מתבצע בזוגות כאשר אחד מטפס והשני מאבטח ומחליפים.

איך לומדים לאבטח?

כאשר תגיעו לקיר אונו מדריך מצוות ההדרכה שלנו ילמד אתכם לאבטח וילווה אתכם בזמן הפעילות עד אשר תוכלו לאבטח בצורה עצמאית.

מאיזה גיל אפשר לטפס?

ילדים החל מגיל 4 מוזמנים לבא ולטפס – ילדים צעירים יותר מוזמנים לבא ולהתנסות. חשוב לזכור שלפעמים לילדים לוקח זמן להבין את הפעילות ולהתמודד עם הגובה והאתגר ושכל ילד הוא שונה לכן צריך לנסות. אנו ממליצים להורים לבא ולנסות לטפס עם הילדים ולהצטייד בהמון סבלנות ורגישות – ילד שנהנה יצליח לטפס!

מאיזה גיל אפשר לאבטח?

אנו מלמדים אבטחה בקיר אונו החל מגיל 13 ומעלה. ילדים צעירים יותר צריכים לבא בליווי מבוגר שיוכל לאבטח אותם.

כמה זמן נמשכת הפעילות?

הכניסה לקיר אינה מוגבלת בזמן – הכניסה היא יומית. בדרך כלל זמן ממוצע לפעילות טיפוס הוא בין שעה לשעתיים.

האם יש חוגי טיפוס?

כן! יש לנו חוגים לילדים ומבוגרים, הקבוצות שלנו מתחלקות לפי גילאים ולפי ניסיון (מתחילים, מתקדמים, מובילים). אנו מזמינים אתכם לבא לטפס בכדי להכיר אותנו ואת הפעילות. במידה ותרצו להצטרף לאחת הקבוצות שלנו אנא פנו לדלפק או כאן, השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הפרטים המלאים.

האם אפשר לחגוג ימי הולדת ואירועים בקיר אונו?

בוודאי, אנחנו מקיימים אירועים שונים בקיר אונו, ימי הולדת, ימי כיתה, ימי גיבוש וכל אירוע אחר שעולה על רוחכם. אנא פנו לדלפק הקבלה או בטלפון, השאירו פרטים ונחזור אליכם להתאמת האירוע.

האם יש צורך בציוד מיוחד?

אם יש ברשותכם ציוד טיפוס אישי תקני הביאו אותו אתכם. אם אין לכם, אנחנו נספק את הציוד הראשוני הכולל רתמה ואמצעי חיכוך. ניתן לשכור נעלי טיפוס ושק מגנזיום בתשלום נוסף.

במידה ואני רק מאבטח האם אני חייב בתשלום?

לא, תשלום הכניסה לקיר הוא רק למטפסים. הדבר היחיד שעליכם לעשות בתור מאבטחים הוא לחתום על טופס פעילות בקיר אונו.

אני מעוניין לטפס הובלה, מה עושים?

טיפוס בהובלה הינה שיטה לטיפוס ואבטחה הדורשת ניסיון ומיומנות. במידה ואתם כבר יודעים להוביל ומטפסים הובלה כל מה שתצטרכו לעשות זה לקרוא את נהלי הבטיחות שלנו ולעבור מבחן הובלה. במידה ואינכם יודעים להוביל אתם מוזמנים להצטרף לאחד מקורסי ההובלה שלנו וללמוד להוביל בצורה מקצועית ובטוחה.

אני מעוניין באימון אישי בקיר הטיפוס, מה הפרטים?

אימונים אישיים מועברים על ידי מדריך מצוות ההדרכה של קיר אונו. האימונים מתקיימים ליחידים, זוגות או שלישיות בתאום מראש בלבד. אם ברצונכם לקבוע אימון אישי אנא השאירו את פרטיכם בטופס הבא או צרו קשר בטלפון או בדלפק הקבלה.